KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15285228
nr 1528 5228
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Kustlandskap. Signerad. Olja på duk, 38x46 cm, yttermått inklusive ram: 51x58 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 20 mars 2023
kl 19:56:49
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg